כרטיסים MP3 רדיו לוח הופעות להקות ראיונות פורום
וידאו
כתבות
דיסקים שלנו
רוקולנוע
מקומות
אנשים
שותפים
פרסום באתרMP3 רדיו שלנו


אנחנו ברשת
אנחנו בפייסבוק
אנחנו במייספייס

מוודסטוק עד וודסטוק

ערב-רוק בסינמטק חיפה ב16 לספטמבר ב 22.00

42 שנים חלפו מאז שזה קרה. בין ה-15 ל-19 באוגוסט, 1969, התכנסו מאות אלפי היפים למופע החשוב ביותר בהיסטוריה של מוסיקת הרוק. פסטיבל וודסטוק: שלושה ימים של שלום ואהבה בכיכוב ענקי הפופ והרוק של אותה תקופה. זה היה אירוע השיא של שנות השישים, של תרבות הנגד ושל מוסיקת הרוק המתהווה. באוויר נישאו לא רק ריח הגראס ועשן המריחואנה, אלא גם מחאה נגד המלחמה בווייטנאם, נגד דור ההורים, נגד המימסד.

כן, כך זה היה ב-1969, תקופת הזוהר של ילדי הפרחים,... של שלום ואהבה... עכשיו, דמיינו לעצמכם שבמקום בסוף הסיקסטיז היו מקיימים את פסטיבל וודסטוק ב-1994, למשל. או, אולי, ב-1999. איך פסטיבל כזה היה נראה בניינטיז...?

אז זהו, שלא צריך לדמיין. זה באמת קרה, וזה היה נורא. פסטיבלי המחווה לוודסטוק היו חרפה של ממש. מה נשאר ממורשת הפסטיבל המקורי? לא יותר מדי, אבל בשביל זה אתם צריכים להגיע לסינמטק כדי לראות ולשמוע ולהיווכח בכך.

בתוכנית יוקרנו מיטב הלהיטים מפסטיבל וודסטוק המקורי, וגם קטעים דוקומנטריים המנציחים עירום, סמים ואווירת סיקסטיז, ולצדם קטעים מוודסטוק של שנות התשעים. רוצים לראות את רד הוט צ'ילי פפרז מנגנים בעירום מלא? תקבלו...

בין המשתתפים: ג'ימי הנדריקס, ג'ניס ג'ופלין, ג'ו קוקר, המי, קרוסבי סטילס ונאש, חום משומר, ארלו גאטרי, שריל קרואו, אופספרינג, אלאניס מוריסט, מטאליקה, אלביס קוסטלו, קריד, רד הוט צ'ילי פפרז ועוד


10.01.2012
כולם שרים בלוז
11.09.2011
מוודסטוק עד וודסטוק


Copyright © 1997-2009 Mark "d0c" Ignatovsky . Designed and powered by Right Wing & Vladi Landaהכרויות באינטרנט
eXTReMe Tracker


Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!