כרטיסים MP3 רדיו לוח הופעות להקות ראיונות פורום
וידאו
כתבות
דיסקים שלנו
רוקולנוע
מקומות
אנשים
שותפים
פרסום באתרMP3 רדיו שלנו


אנחנו ברשת
אנחנו בפייסבוק
אנחנו במייספייס

תורמים כבדים

מה מניע צעירה בת 18 לגייס את מיטב להקות המטאל הבאר שבעיות למטרה נעלה? לקראת ערב שני בסדרה, פגשנו את היוזמת דליה פישבך ואת הלהקות המשתתפות לשיחה על הסצנה, על התרומה ועל הרצון לעשות הרבה מאוד רעש


סצנת המטאל הישראלית רוויה בפרויקטים, אירועים והופעות מיוחדות, אבל אירוע מסוג זה הוא ודאי יוצא דופן: דליה פישבך, עוד לא בת 18, ניסתה משך שנים לשלב בין אהבתה הגדולה למוזיקת מטאל לבין מסירותה להתנדבות ועזרה לנזקקים. עכשיו היא מצאה את הקו המחבר בין השניים.

 פישבך, באר שבעית שעלתה מרוסיה לישראל בגיל שלושה שבועות, הצליחה במשימתה בחודשים האחרונים וכעת היא שמה לעצמה יעד נוסף -  קידום סצנת המטאל המתפתחת בבאר-שבע. להקות צעירות וכועסות, מסתבר, לא חסר שם.

ביום חמישי הקרוב (18.12) ייערך ערב "תרומטאל 2" במועדון הבארוק בבאר-שבע. הערב הראשון נערך באוגוסט האחרון והיה טבילת אש בניסיון של פישבך והלהקות המשתתפות לעשות את הצעד הראשון בכיוון ההתנדבותי-מוזיקלי. בעקבות ההצלחה לה זכה, מגיע הערב השני. בו כל ההכנסות יועברו לעמותת "חיים" למען ילדים חולי סרטן בישראל, שם פישבך התנדבה במשך שנה.

 לכבוד הערב, זירת המטאל כינסה את כל הלהקות המשתתפות בחדר אחד, לשמוע על הסצנה מבאר-שבע, על התרומה הגדולה לילדים ובעיקר על הרצון לעשות הרבה מאוד רעש. בערב ישתתפו שתי להקות מאזור המרכז איפה שמצלמים סקס ישראלי: "The Fading", שהביאה לנו את הניצחון הישראלי בתחרות הלהקות בפסטיבל המטאל "וואקן" ו"Metal Scent" הוותיקה.

שלוש הלהקות האחרות מגיעות מבאר שבע ומורכבות בעיקר מיוצאי חבר העמים: "Desert", להקת פאוור-מטאל מוכשרת, שתופסת עוד ועוד תאוצה בסצנה המקומית בחודשים האחרונים, "After Grev" שנמצאת בשטח כבר שנים רבות וראתה דור שלם של להקות מבאר שבע צומחות, ו"Strident", שמנגנת ת'ראש מטאל עצבני ומוצלח.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3638598,00.html


29.06.2009
כיפאק Hey: ראיון עם גיא בן שטרית
17.05.2009
Edgend - על קצה התער - ראיון עם להקת
15.12.2008
תורמים כבדים


Copyright © 1997-2009 Mark "d0c" Ignatovsky . Designed and powered by Right Wing & Vladi Landaהכרויות באינטרנט
eXTReMe Tracker


Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!