כרטיסים MP3 רדיו לוח הופעות להקות ראיונות פורום
וידאו
כתבות
דיסקים שלנו
רוקולנוע
מקומות
אנשים
שותפים
פרסום באתרMP3 רדיו שלנו


אנחנו ברשת
אנחנו בפייסבוק
אנחנו במייספייס

Chips

בתחילת התשעים היגיעו לארץ כמה גלים של עולים מברית המועצות לשעבר. היו בייניהם אנשים שונים מכל הבחינות אך משמעניין אותנו כעת זה קבוצה מסוימת של חובבי מוסיקת רוק.

ציפס


כבר בשנים הראשונות הוקמו להקות ראשונות והתחילו לחבר שירים בעיקר בשפה הרוסית ולסירוגין באנגלית. חברי הלהקות היו מכירים אחד את השני, מארגנים הופעות ופסטיבלים. זאת הייתה תקופה מצוינת של התלהבות.

באחת מלהקות האילה שנרקת "הבנר" מתחיל את דרכו קלידן של להקת צ'יפס לאון סרבייסקי. במקביל גיטריסט מקס דבורקין ובסיסט סרגיי שטרן מקימים להקת "אובלום" (פשלה)
כעבור שנים ההתלהבות נרגעה. רוקרים הראשונים התגייסו לצבא, התחתנו. במקום להקות העיסוק העיקרי שלהם ניהה משפחות, ילדים, עבודה וכו. אך ישנם דברים שאי אפשר לעקור מנפשו של רוקר. הדברים הללו פשות נסתרים עמוק עמוק בלבם אך לא מתים לאולם.

בתחילת 2007 מקס דבורקין וסרגיי שטרן "שבמקרה" היו עבדים באותה חברת היי טק קטנה היחליטו לנער אבק מגיטרות ומעצמם ולהתחיל "לעשות משהו". כמו שאומרים: הגבר אומר - הגבר מבצע!
חברי מתחילים בחיפוש נגנים נוספים ומוצאים אותם מהר מאוד. סרגיי מביא ללהקה את מתופף המתחיל אנטון סטרמובסקי , כעבור כמה דקות (!!!) לאון סרבייסקי מצהיר על רצונו להוציא את הקלידים ממרטף.
נקבע מועד של חזרה ראשונה. התהליך התחיל!

כבר בפגישה השנייה חברי מבינים "שחסר להם משהוא באוזן" ומשהיה חסר משלים מיכאל חגי - חבר של לאון, גיטריסט ואלוף הקראוקה.
וכמושאומרים: "אופסססססססססס"! באיזה מהשפות לשיר? אנגלית? לא רע, אך קצת סנובי... לא כולם יבינו. רוסית?! כן זאת שפת האם, אבל מספיק להפריד "אנחנו פה והם שם" אין יותר הם ואנחנו. עברית?! כן!!! מה לנגן? איזה כיוון לתפוס?! נטיות המוזיקליות של כל חברי הלהקה שונים לחלוטין. ההחלטה פשוטה וקצת קומוניסטית: לא מגבילים את המוסיקה עם מסגרת סיגנון כלשהוא! אין מוסיקה רעה וטובה! ופה מגיעה השלב העיקרי: על מה לשיר! תשובה באה בעצמה: על הכל! משנקרא: שרים על משרואים ואיך שרואים! כל כך הרבה דמויות מסביב שאין הגבלה! לא לבחור מילים! מפגר - זה מפגר! זין - זה זין! סקס - זה סקס!

באוגוסט 2007 העבודה התחילה! מקס מחבר שירים, מיכאל מתעסק בקוסמטיקה שלהם!
פתאום בינואר 2008 מסיבות בלתי מובנות מקס שהיה מלחין היחיד, ווקליסט וליד גיטריסט עוזב את הלהקה ומבקש לא להשתמש בחומר המקורי שכולם השקיעו בו מעמצים!!! מה זה? סוף? נוק אאוט? כמה זמן תצתרך הלהקה כדי להתעושש? האם בכלל זה אפשרי?
כרגיל הפתרון בא בעצמו. מיכאל מכיר את גיטריסט אלכסנדר ינובסקי שהחליט לחפש מקום להשקיע את יכולתיו הרבים. כבר בחזרות הראשונות כולם מבינים שזה זה ואלכסנדר מועיל מאוד לפרויקט. בנוסף הוא מביא איתו רעיונות חדשים.

מיכאל ואלכס מתחילים להפציץ ברעיונות הקצב עולה! התקווה חוזרת. סרגיי לוקח על עצמו חלק המנהלתי, לאון מהווה כדור גדול של רוגע שבלעדיו אי אפשר היה לאזן את החלוקי דאות שתמיד קיימות בכל צוות, אנטון ממשיך לחייך שגם מרגיע את הרוחות המתחממים. כעבור 3 חודשים, בתחילת אפריל להקה מוצאת את עצמה עם 12 שירים לאלבום. ושוב: גבר אומר - גבר מבצע! בתנאי אולפן ביתי בסיסי להקה מוציאה אלבום! במקביל סרגיי בזמן הפנוי שלו בונה אתר אינטרנט, לאון מתחיל לבנות גשרים אם אנשים.

מעכשיו הכדור במגרש של קהל הרחב! זה מהשיש לנו להציג בפניכם ואתם כבר תחליטו האם זה שווה עוגיה. חוץ מזה אנחנו צריכים את כולכם! בטוח שלכל אחד יש רעיונות. תיהיו חלק מפרויקט! תיהיו איתנו וחלק מאותנו!

והנה ההרכב הלהקה הנכון לעכשיו:

מיכאל חגי - ווקליסט, מלחין, גיטריסט, אחראי הפקה
אלכסנדר ינובסקי -ווקליסט, מלחין, מחבר, ליד גיטריסט
לאוניד סרבייסקי - ווקליסט, מחבר, קלידן, איש שלום

יצירת קשר:
chips4you@gmail.com

אתר רשמי:
www.chips.co.il


24.05.2013
ShittyCT
24.05.2013
LEAFTER
27.08.2012
Rockberry
25.10.2011
Stonehard
25.10.2011
*zitro
25.10.2011
Acropolis
25.10.2011
סטארטר
25.10.2011
Oversin
25.10.2011
The New Order
25.10.2011
FeelAbouT


Copyright © 1997-2009 Mark "d0c" Ignatovsky . Designed and powered by Right Wing & Vladi Landaהכרויות באינטרנט
eXTReMe Tracker


Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!